Jdi na obsah Jdi na menu
 


The Story Of My Life - úvod + ČÁST 1.

8. 7. 2014

 

 

 

 ·         Úvod:

 Ahoj. Mé jméno je Natálie. Je mi 17 let, chodím na střední školu a letos maturuju. Na maturitu se vůbec netěším, ale má to i svou světlejší stránku…pokud odmaturuju, poletím do Anglie! :-) Přesněji do Londýna. Moje kamarádka Izabel, které je už 20 let, se tam přestěhovala a žije tam už 2 roky. Pomůže mi se tam zorientovat. Bože! Už se tak těším!!! :-D Mým největším snem je bydlet a pracovat v Anglii a naučit se perfektně mluvit anglicky. Angličtinu totiž miluju ze všech předmětů na světě nejvíc. No, takže…tohle je MŮJ PŘÍBĚH…….

 

·         ČÁST 1.:

‘‘Vzbuď se! Héééj!! Tak sakra vzbuď se už konečně!!!‘‘ Slyším vysoký a ostrý hlas. Moje mladší sestra Valerie. Je jí 13. 

‘‘Notááák! Je 11 hodin a ty ještě ležíš v posteli. Co jsi to proboha za člověka? Ty jsi medvěd, co má každý týden zimní spánek!!‘‘ Poraženě jí klesne hlas a pak vedle mě padne na postel.

Já ji úplně ignoruju a ani se nehnu. Pak ale hbitě vyskočí z postele, s hlasitým křikem běží do pokoje pro notebook a sedá si zpátky na kraj mé postele. Teď už ani nerozjímám a už vůbec nebudu spát…super! -_-

‘‘Panebože!!!! Dneska má narozky Niall!!! Musím mu napsat na twitter!‘‘ Jásá.

‘‘Kdo to proboha je?!‘‘

 Vím, o koho jde, ale chci dát nějakým způsobem najevo, že jsem na ni naštvaná. Ale ona můj pokus zřejmě nezaregistrovala.

‘‘OMG! Celý můj život se točí kolem pěti kluků a jako moje SESTRA bys měla vědět aspoň jejich jména, abys mě neztrapňovala!‘‘ Mává kolem sebe rukama a nakonec se jimi plácne do čela.

Já jen obrátím oči v sloup a otočím se ke zdi. Ještě na pár minut jsem usnula, ale pak mě opět vzbudil čísi hlas.

 ‘‘Nat, pojď dolů, je oběd!‘‘ Tentokrát byl mojí mámy.

Líně vylezu z postele, když ale projdu kolem zrcadla, samým zděšením se v mžiku probudím nad svým obličejem a hlavně nad mým ‚krásným‘ účese. Rychle si vlasy sčešu do drdolu, ale vypadá to spíš jako vosí hnízdo… ^_^ Seběhnu schody, a rovnou do koupelny, opláchnout obličej.

Po obědě jsem byla ve svém pokoji, zapnutý písničky a lakovala jsem si nehty. Byla to docela piplačka, protože anglická vlajka se nedělá lehce… ;-)

V neděli jsem ležela v knížkách a v 8 hodin večer jsem už byla tuhá. A v pondělí začal zase ten kolotoč ve škole.

Vlastně celý školní rok byl pořád stejnej kolotoč. V každé hodině se braly jen maturitní otázky a všem už z toho hrabalo…VČETNĚ MĚ! *-*

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář